+48 660 49 29 19

Opinie klientów

Mariusz PartykaMariusz Partyka
06:34 29 Apr 20
Niewiele jest firm, z których usług się korzystało i można by polecić je komuś z czystym sumieniem. W przypadku firmy LandscapeDesign ciągle współpracujemy i ulepszamy nasz ogród i do tej pory wielu naszych znajomych skorzystało z usług Pana Łukasza z naszego polecenia i są równie zadowoleni. Wszystko na najwyższym poziomie, od projektu, po sprzęt i wykonastwo. Polecam
Tomasz AGRO-BIZNESTomasz AGRO-BIZNES
07:59 20 Apr 20
Polecam firmę LandscapeDesign jako solidnego wykonawcę. Kompleksowa obsługa, serwis powykonawczy , profesjonalne doradztwo.
Dominik StaskiewiczDominik Staskiewicz
10:08 02 Apr 20
Bardzo dobrze nam sie wspolpracowalo. Elegancki i praktyczny projekt, rozsadny dobor materialow, ciekawe rosliny. Cala inwestycje udalo sie rozbic na etapy, a Pan Lukasz zawsze doradzi wlasciwe rozwiazania. Polecam.
DROVIA STRONAWWWDROVIA STRONAWWW
20:49 08 Jul 19
Współpracujemy z zespołem LandscapeDesign od kilku lat przy projektach przebudowy ulic i parkingów na terenie Szczecina. Inwentaryzacje drzew i krzewów przeznaczonych do wycinki są zawsze zgodne ze stanem faktycznym, projekty nowych nasadzeń przemyślane pod kątem wyglądu i łatwości pielęgnacji. Zlecone opracowania otrzymujemy zawsze w umówionym czasie.
js_loader

Referencje

Certyfikaty