limonki studio

Biuro specjalizuje się w projektowaniu wnętrz od 2001 roku.

W  pracy skupiamy się na kompozycji dbałości o styl i detal architektoniczny. Każdy nasz projekt jest indywidualny i niepowtarzalny, wykonany ze szczególną dbałością o walory estetyczne kreowanej przestrzeni,  z uwzględnieniem potrzeb i upodobań inwestora. Tworzymy przestrzeń funkcjonalną i przyjazną.

epatio

Epatio to doskonałe i kompleksowe rozwiązania dostosowane do Twojego ogrodu i tarasu. Oferujemy Państwu materiały nawierzchniowe najlepszych polskich producentów, takich jak Libet, Borowskie Kopalnie Granitu, Betonowe Drewno Ogrodowe, EKO-BORD SYSTEM. W ofercie Epatio znajdą państwo zarówno materiały do budowy jak i aranżacji przestrzeni wokół swojego domu. Wysokiej jakości kostka brukowa, płyty tarasowe.

drovia

Głównym obszarem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie infrastruktury drogowej. Projektowanie dróg, ulic, placów i parkingów to nasza pasja poparta stosownymi uprawnieniami, doświadczeniem, ubezpieczeniem OC oraz referencjami od zadowolonych klientów z projektów już wykonanych.

Share This